Clearbrook Academy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
BGtop
even hell can get comfy once you've settled in; Avatar-draft-6
Welcome
▶Добре дошли!

Добре дошли в Академия Клиърбрук! Скрита от обществото дълбоко в горите на Северна Англия, необикновеното училище е дом и обежище на различните - хората с дарби. Тук ще намерите високо квалифицирана помощ и ще се запознаете с такива като вас. Училището за надарени деца ви приветства!
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» ##jenifer.
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyНед Яну 04, 2015 5:05 pm by Jacob

» Аватара или подписа?
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Яну 03, 2015 9:11 pm by Jenifer Mecer

» Оцени подписа на предишния
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Яну 03, 2015 9:10 pm by Jenifer Mecer

» Оцени лика на предишния
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Яну 03, 2015 9:10 pm by Jenifer Mecer

» Асоциации
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Яну 03, 2015 9:09 pm by Jenifer Mecer

» Demon with a soul and angel with mission, what a perfect combination.
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyСъб Яну 03, 2015 9:14 am by Jacob

» Търся си другарче за РП/ Gif / Масовото.
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyПет Яну 02, 2015 2:49 pm by Alexandra Udinov

» more days to come, new places to go. i've got to leave, it's time for a show. here i am. just like a hurricane.
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyЧет Яну 01, 2015 8:06 pm by Jacob

» even hell can get comfy once you've settled in;
even hell can get comfy once you've settled in; EmptyЧет Яну 01, 2015 8:02 pm by Jacob

Stuff
Jacob
DIRECTOR; Jacob - 23 - Mikaelson - FC: Joseph Morgan
Annalyne
ASSISTANT DIRECTOR; Annalyne - 22 - Norton - FC: Nina Dobrev
Digby
TEACHER; Digby - 22 - Wolf - FC: Tyler Hoechlin
Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 12, на Съб Юни 18, 2022 11:05 pm

even hell can get comfy once you've settled in;

2 posters

Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by delaney hartley; Чет Яну 01, 2015 6:54 pm


DELANEY HARTLEY;
19  years old | student |  fc shay mitchell | the ability to see and talk with the spirits of dead people  


Пътуваше към Клиърбук, още няколко минути и щеше да си бъде вкъщи, на топло, сгушена измежду десетките възглавници и меките одеала върху пухения дюшек. Още няколко минути и вече нямаше да се тревожи за нищо. Посещението при родителите й мина особено безболезнено. обикновено ставаше жертва на всякакви упреци като започнем от "Още ли си същата откачалка?" до "Кога ще се върнеш тук, малка глупачке?"Майка й, строга, педантична жена, която обичаше правилата, а още по-обичаше те да бъдат спазвани, никога не показа привързаност или обич към дъщеря си. Въпреки, че Ди предпочиташе да си останат с такива взаимоотношения, хладни и неангажиращи. Не си падаше по изблиците на драми и караници, като може би само по това се различаваше от майка си. Скапаната старица с всяка изминала година ставаше още по-фамозна с караниците си и крясъците. Баща й беше мълчалив, навъсен човек, който прекарваше времето си в прашната библиотека, заобиколен от своите налудничави проучвания и окъсани книги. Рядко си говореха, а когато това станеше веднага започваше с глупавите си теории, защо Деланей е такава.
Пътуваше в автобуса, като мислите й препускаха в миналото, отново свързани с родителите й. Когато извърна поглед на съседната седалка се беше настанил мъж. Потърка слепоочието си, като стисна изнервено очи. Мъжът вече стоеше от лявата й страна, наблюдавайки я глупаво.
-Какво искаш?-изшушука тихо, като внимаваше околните пътници да не я чуят.
-Просто ми беше скучно и реших да те намеря.
-Скучно ли? И за това реши да вгорчиш пътуването ми, ама че си гений.-Ди извъртя глава настрани.
-Майка ти отново откачи.
-Знам.
-Още не е приела, че ни виждаш и говориш с нас, но когато дойде в нашия свят лично ще се постарая да и натрия носа и да съжалява, че толкова години не вярваше на собствената си дъщеря.

В главата на Деланей изникна още един спомен.
-Стига остави ме, моля те мамо!-сълзите на малкото момиче се стичаха по зачервените й страни, обаче жената нямаше намерение да спре. Имаше плам в очите, сякаш дявола бе влязъл в главата й, карайки я да върши това. Стискаше момиченцето за ръката, като я дърпаше надолу по стълбите.
-Ти си луда! Луда си! Как можа онзи горе да ме дари с теб, изчадие такова.-баща й стоеше на масата, дори не трепна, когато видя жена си, която влачеше детето по стълбите.
-Моля те мамо, не там. Там е тъмно и студено!


-Хей, Ди! Знам, че не си заспала, обърни ми внимание.
-Пътувам, Ник. Моля те, поне за един час ме оставете сама.-повишила тон, събра няколко учудени погледи, а една от лелките я гледаше сякаш и беше откраднала вестника от ръцете. Често и се случваше хората да я гледат, а и често беше навестявана от духовете. Ник, той беше с нея още когато Ди започна да ги вижда. Когато майка й я буташе с дни в мазето, той беше единствената и закрила и приятел.



извинявам се много, ще може ли името ми да бъде сменено на  delaney hartley;


Последната промяна е направена от delaney hartley; на Чет Яну 01, 2015 9:43 pm; мнението е било променяно общо 1 път
delaney hartley;
delaney hartley;
Student
Student

Брой мнения : 4
Join date : 01.01.2015

Върнете се в началото Go down

even hell can get comfy once you've settled in; Empty Re: even hell can get comfy once you've settled in;

Писане by Jacob Чет Яну 01, 2015 8:02 pm

even hell can get comfy once you've settled in; Tumblr_nhexsksvnE1ty9bb8o2_500

Приятно прекарване във форума и Академията!
П.С. Няма проблем, името ти ще бъде сменено.
Jacob
Jacob
Director
Director

Брой мнения : 27
Join date : 31.12.2014

https://clearbrookacademy.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите